strona główna > projektowanie > Projektowanie ulotek

Projektowanie ulotek

Zabójcze ulotki, tak najlepiej opisać projektowane przez nas ulotki. Bazując na naszym rozległym doświadczeniu w projektowaniu, oferujemy Twojej firmie projekty i druk: ulotek we wszystkich rozmiarach (od DL do A4) czy ulotek składanych (3xDL, C, W, V).

Projekty graficzne ulotek zaczynają się od 159 zł netto.

Jeśli jesteś zainteresowany projektem Twojej ulotki, skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego lub napisz bezpośrednio na biuro@studiototal.pl. My zajmiemy się Twoją sprawą i natychmiastowo dogadamy wszystkie szczegóły.

Zobacz przykłady naszej grafiki użytkowej w portfolio.

Ta podstrona jest dedykowana projektowaniu ulotek. Powszechnie wiadomo, że tanie środki reklamowe nie są tak bardzo skuteczne jak reklama w telewizji czy radiu. Jednakże każdy rodzaj reklamy daje pozytywne efekty. Wbrew powszechnym odczuciom, ulotki zaliczane są mimo wszystko do efektywnych źródeł reklamy. Oczywiście duży wpływ na ich efektywność ma sposób ich dystrybucji: do drzwi czy osobiście, a także czy ulotka jest częścią integralnej kampanii marketingowej, czy sama jest „całą kampanią”. Czynników, które wpływają na skuteczną reklamę jest bez liku. Ulotki są dobrym źródłem do przekazania większej ilości informacji, poinstruowania kogoś lub wpłynięcia na jego przyszłe zachowania konsumpcyjne.

Do produkcji ulotek używamy najlepszego oprogramowania. Dodatkowo współpracujemy z najlepszymi off-setowymi drukarniami, więc nie musisz się martwić o końcową jakość swojej ulotki.